Call of Juarez: Gunslinger Steam’de Fiyatsız Oldu

Hasan

Member
Yabanî batı severler ve PlayStation 3’e sahip biri epey şanslıydı zira Red Dead Redemption denen şahane oyunu oynayabiliyordu. Maalesef PC sahibi yırtıcı batı severlerin bu biçimde bir opsiyonu yoktu. Burada da onların imdadına Call of Juarez üzere bir öteki seri yetişiyordu. Red Dead Redemption 2 buralarda yokken Call of Juarez vardı, hey yavrum hey.

Call of Juarez’in geliştiricisi ve dağıtıcılarından Techland, 30. yılını kutluyor. Firma bu sebeple Call of Juarez sersinin son ve en eğlenceli olan oyunu Call of Juarez: Gunslinger’ı Steam üzerinden fiyatsız olarak veriyor. Gelin, oyunu nasıl fiyatsız alabileceğinizi anlatalım.

Call of Juarez: Gunslinger nasıl bir oyun?

• Geliştirici: Techland
  • Çeşit: Aksiyon, Nişancı, FPS, Macera, Tarih
  • Metacritic puanı: 79
  • Çıkış tarihi: 22 Mayıs 2013
Call of Juarez: Gunslinger, Call of Juarez’in son çıkan oyunu ve evvelki oyunlarla hiç bir irtibatı yok (CoJ 1, CoJ Bound in Blood, CoJ The Cartel). Call of Juarez: Gunslinger oyununda Silas Greaves isimli bir ödül avcısının tarihin kıymetli yabanî batı haydutlarını yakalama yahut onlarla birlikte iş yapma öykülerini o anlatırken biz birinci şahıstan yaşıyoruz.

Oyunda mizahi bir kıssa anlatımına sahip. Sahiden eğlenceli bir masada bir dostunuzdan öykü dinliyormuş hissini veriyor. Şayet yabanî batı hayranıysanız muhakkak barındırdığı gerçek yırtıcı batı haydutlarının öyküleri ilginizi fazlaca çekecektir.

Call of Juarez: Gunslinger nasıl fiyatsız alınır?

• Adım #1: Bu irtibata tıklayarak Call of Juarez: Gunslinger Steam sayfasına ulaşın.
  • Adım #2: ‘Hesaba Ekle’ butonuna tıklayın.
  • Adım #3: Artık oyuna sahipsiniz, Steam kütüphanenizden oyunu indirebilirsiniz!
Oyunu 14 Aralık saat 21.00’a kadar büsbütün fiyatsız bir biçimde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Call of Juarez: Gunslinger sistem ihtiyaçları

En az

• İşletim sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
  • İşlemci: 2 GHz Intel® Core
    ™
    2 Duo ya da 2 GHz AMD Athlon
    ™
    64 X2
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: 512 MB DirectX® 9.0c muadili ekran kartı
  • DirectX Sürümü: 9
  • Disk alanı: 5 GB