“Gëneration Ami – elektrikli mobilite okulunda”.

Hasan

Member
“GënerationAMI – elektrikli mobilite okulunda” – Mod 1

Projenin eğitim yolunun yapılandırılmasının iki yolu vardı: ilki herkese göndermekti. 1.075 katılımcı sınıf dijital bir eğitim kiti sayesinde çocuklar, çevresel sürdürülebilirlik, elektrikli hareketlilik ve yaşam kalitesi gibi sürdürülebilir kalkınma için 2030 Gündeminin Hedefleri ile uyumlu konular hakkında bilgi bulabildiler (Hedef 7 Enerji temiz ve erişilebilir; Hedef 11 Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar). Kite dahil edildiler 6 eğitim kartı, konuları şu bölümlerle ele aldı: “daha iyi bir gelecek için birleştik: BM 2030 gündemi”, “sos şehirleri: kirlilik ve hava kalitesi”, “seyahat üzerine çalışmalar ve trafik için önlemler”, “elektrikli hareketliliğin avantajları”, ” elektrifikasyonun tarihi” ve “sürdürülebilir mobilitenin geleceği yakındır”, bu kart ortaya koyuyor Citroën AMI’nin özellikleribir elektrikli mobilite çözümü olarak sunar ve yeni Citroën oli elektrikli konsept otomobil [ALL-Ë]markanın yeni stratejik vizyonunu somutlaştıran ve serideki gelecekteki modellere ilham verecek.

“GënerationAMI – elektrikli mobilite okulunda” – Mod 2

İkinci yöntem, erkeklerin ve elektrikli araçların operasyonel taahhüdünü öngörüyordu ve bu da 20 etaptan oluşan eğitim turu. Girişime bağlı olarak seçilen eğitim kurumlarında 20 eğitim oturumu düzenlendi. Bu toplantılarda, Citroën Italia’dan konuşmacılar, elektrikli sürüşün sırları hakkında gerçek dersler verdiler, öğrenciler tarafından keşfedilip uygulamaya konuldu ve öğrenciler daha sonra uygulama fırsatı buldu. %100 elektrikli Citroën Ami ile Test Sürüşü, profesyonel sürücüler eşliğinde. Sadece düşün, kaydedildiler 2.195 Test Sürüşü14 ila 19 yaş arasındaki çocukları, öğretmenlerini ve okul liderlerini içeren.

– fotoğraf 2″ genişlik=”634 piksel” yükseklik=”475 piksel”/>
Citroën basın ofisi
Şimdi “GënerationAMI – spor için elektrikli mobilite” ile başlıyoruz

2022 kampanyasının başarısı göz önüne alındığında, “GënerationAMI – spor için elektrikli hareketlilik” adını alan ve iki bakanlık himayesine ek olarak Ulusal Basketbol Ligi ile işbirliğinden de yararlanan eğitim süreci bu yıl da devam ediyor. ve 14 ila 18 yaşları arasındaki 10.000 kayıtlı sporcusu. Yirmi Spor Topluluğu projeye sponsor oldu, böylece eğitim kampanyası spor salonlarına ve spor sahalarına giriyor ve genç sporcularla buluşuyor. okullara yönelik sürümlere kıyasla değişmeyen bir format. bu sayede 11.500’den fazla sporcu çevre, vatandaşların sağlığı ve sürüş konforu yararına sıfır emisyonlu elektrikli şehir içi mobiliteyi keşfetmek için dijital kiti alın. Bir doğrulama aşamasından sonra girişim, almaya hak kazanan tüm çocuklara bir katılım sertifikası teslim edecektir. Biçimlendirici krediler, Skolastik Enstitüsü ile anlaşarak. Okullar için ayrılan sürüme gelince, bu anket aynı zamanda GënerationAMI Ödül Yarışması tüm katılımcılardan seçilen bir kazanana Citroën AMI kullanımı için ücretsiz 6 aylık kredi ve referans spor kulübü için spor salonu için faydalı malzeme satın alması için 500 €’luk bir kupon veriyor.

Sporcular, antrenörler ve veliler şu adresi ziyaret ederek güncel bilgileri alabilir ve proje hakkında bilgi edinebilir: www.jenerasyonami.it web sitesi. Citroën’i tebrik ediyoruz, çünkü GënerationAMI ve ayrıca “RespectAMI” gibi önemli “Eğitimsel” projeler sayesinde, çevresel sürdürülebilirliğe ve sivil bir arada yaşama odaklı yeni bir neslin yaratılmasına destek sunmak için okullara ve öğrencilere yaklaşımını sürdürüyor.