Kitaplı Tarihler, Patenciler İçin Yemekler ve Daha Fazla Okuyucu Talebi

Erdemitlee

Global Mod
Global Mod
Yine o zaman! Bize yeni katılıyorsanız, her ay concierge oynuyorum ve aboneleri New York City yemeklerinin olduğu yoğun ve lezzetli ormanda yönlendirmeye yardım ediyorum. Bu hafta yalnız doğum günlerini nerede kutlayacağını öğrenmek isteyen bir okuyucumuz, Prospect Park yakınlarında gece geç saatte atıştırmalık arayan bir patenci ve bir kokteyl eşliğinde okumak için bir kaç mekandan başka bir şey istemeyen vejetaryen bir kitap aşığı var.

Her zaman olduğu gibi, lütfen kendi önerilerinizi veya sorularınızı [email protected] adresine gönderin; gelecekteki bir bültende bir yanıt görebilirsiniz. Başlayalım!

Hotel Chelsea’deki yeni Lobi Bar. Kredi… Eric Medsker

Hayal kırıklığına uğratmayan Lobi Bar

tavsiye edebilir miyim Lobi barı Hotel Chelsea’de mi? Temmuz ayında Chelsea’de sadece içeri girmeyi beklerken bir içki içebileceğiniz bir yer olarak değil. El Kişot , aynı zamanda tam bir yemek kapmak için bir yer olarak. Kadife kabinleri, altıgen mermer masaları, orta çağ koltuklarını ve keskin giyimli garsonları içeren peluş estetiği hakkında çok çekici bir şey var. Kirli martini istiridyelerini, birinci sınıf dana eti tartarını veya patates kızartmalı burgeri ve ayrıca iyi düşünülmüş kokteyllerden herhangi birini sipariş edin. Barmeninizle samimi, ancak kısacık bir ilişki kurun ve kendinizi doğru şekilde kutladığınızı bilerek samana gidin.

Bir kaç soğuk bira ve hava karardıktan sonra doyurucu ama sade bir sandviç için Prospect Heights’taki Gold Star Beer Counter’ı deneyin. Kredi… Zoran Jelenic / Altın Yıldız Bira Sayacı

Atıştırmalık Yolunuzu Kaydırın

Bu bilmeceyi aşmanın iki yolu var: paten yaparken sırt çantanızda takılabilecek ve saatler sonra hala harika tadı olan yiyecekleri kapmak ya da gece geç saatlerde hala yemek servisi yapan bir bar bulmak. Jamaikalı bir göçmenin çocuğu olarak yetiştirilme tarzım bana bir şey öğrettiyse, o da pirinç, bezelye ve pislik tavukla dolu bir istiridye kabuğunun uzun süre dayanacağıdır. Peppa’nın Pislik Tavuğu Flatbush, Brooklyn, her ikisini de alabileceğiniz yerdir. Alternatif olarak deneyin Altın Yıldız Bira Sayacı, Prospect Heights’taki Seventh Avenue Q tren istasyonunun çıkışında, bar atıştırmalıkları, soğuk bir tane ve sandviçler (salam picante’yi alın) için yaklaşık 22:30’a kadar

Kokteyl bar King Tai, düzenli olarak farklı diyetlere hitap eden yaratıcı pop-up’lara ev sahipliği yapmaktadır. Kredi… The New York Times için Jeenah Ay

Nerede Okunmalı

Luther Vandross’un “Asla Çok Fazla” melodisine göre: Asla çok niş! Brooklyn’de iseniz, tavsiye ederim Kral Tay Crown Heights’ta. Kokteyller yaratıcı ve eğlencelidir ve King Tai’nin güvertede her zaman vejetaryen Trinidadian’ın iki katına çıkmış gibi ilginç pop-up’ları vardır. Bol Çiftlerya da pislik vejetaryen tacos pislik . Long Island City, Queens’de, uygun bir şekilde adlandırılmış odunsuları mükemmel kokteyller, bar yemeklerinin olmazsa olmazları (sebzeli quesadillas) ve kaç, uzun okumalar için bir kaç, uzun bar. Ve kitap kurdu meslektaşım Becky Hughes, yürekten onaylıyor. Çifte Tavuk LütfenTavuk kızarmış tofu sandviç ve yaratıcı kokteyller için Lower East Side’da.

Diğer Haberlerde…

Aboneyseniz ve eleştirmenimiz Pete Wells’in restoran incelemelerini çevrimiçi olarak yayınlanmadan bir gün önce almak istiyorsanız, bunların doğrudan gelen kutunuza gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Yakında çıkacak olan The Restaurant Review bültenine kaydolun. Ayrıca Pazartesi günü, New York Times Yemek bölümü, Amerika Birleşik Devletleri’nde dikkate değer 50 yemek mekanı içeren 2022 Restoran Listesini açıkladı. Liste aylarca süren uçak, tren ve araba yolculuklarının ve mümkün olduğunca çok yemek yemenin sonucudur. Aşağıda, katkıda bulunanlardan bazıları seyahatlerinde kendilerini en çok şaşırtan, şaşırtan veya sevindiren şeyleri paylaşıyor.

• Yolculuğumdan aylar sonra, hala Phoenix bölgesinde yediğim tüm lezzetli şeyleri düşünüyorum: Carne asada, fasulye, soğan ve peynirle dolu dağınık karamelo. Bacanora ; inanılmaz sulu kebaplar Kabob Grill ‘N Go ; limon otu bifteğini sarımsak naanına sarmanın mutlak dehası, deneyimlediğim gibi Taylandlı . Geri döneceğim, Phoenix! — Priya Krishna

• On yıldan fazla bir süredir Güney restoranlarının gelişimini izliyorum – tarihi Güney pişirme kovasında sadece bir damla, biliyorum. Yeni nesil Güneyli aşçıların, daha önce gelen aşçılara selam veren ve herhangi birine bağlı hissetmeden bölgenin tarımsal bolluğu üzerine inşa edilen tamamen yeni bir Güney mutfağı yaratmasını izlemek eğlenceli ve lezzetliydi. — Kim Severson

• Meksika mutfağının çok yaygın bir dil olduğunu hatırladım. Liste seyahatlerimden şu önemli noktaları göz önünde bulundurun: al papaz domuz tasması minyon leon , Minneapolis’te; Hellim takoları Evette’nin , Şikago’da; keskin kenarlı, queso ve nopales tepeli memelas Yeyo’nunBentonville, Ark’ta — Brett Anderson

• Los Angeles’taki ikinci perdelerin canlandırıcı enerjisi beni çok heyecanlandırdı. İşte Sana Bakmakyaratıcı bir coşkuyla yeniden açıldı, katociddi bir resmi restoran olarak mezun oldu ve Anajak Tayca ancak çok kuşaklı deneyim ve bilgelikle mümkün olacak şekilde genişletildi. — Tejal Rao
Bize e-posta gönderin [email protected] . Bültenler arşivlenecek burada . Takip et NYT Food TikTok’ta ve Instagram’da NYT Yemek Pişirme , Facebook , Youtube ve Pinterest .

Okumaya devam et...