Mercedes-AMG ve yeni A45 S Limited Edition.

Hasan

Member
Body shop'tan son yenilikler

Bu sınırlı sayıda üretilen versiyonun estetik yönünden bahsetmek önemlidir, çünkü orijinalliğini açıklamanın yanı sıra, aynı zamanda yeniliklerin büyük bir bölümünü de temsil etmektedir. Mercedes-AMG'de mekaniklere hiç dokunmadılar. Bu özel seri, AMG Green Hell Magno boyasının yanı sıra, bu versiyona özel tasarıma sahip 19 inç mat siyah AMG jantlarla da tanınır. Yan tarafta ayrıca beyaz AMG logolu parlak siyah fren kaliperleri de görülür. Yanlardaki ve kaportadaki logolar ve şeritler modelin ayırt edici özelliğidir.Değişiklikler arasında aerodinamik eklentilerdeki sarı kenarlar ve AMG markalı yakıt deposu kapağı öne çıkmaktadır.

Mercedes-AMG basın ofisi
Kokpite giriyoruz

Orijinalliğin büyük bir kısmı, siyah ve sarının kromatik eğilimini koltuk başlıklarında kolayca fark edebileceğiniz yolcu bölmesine de aktarılmıştır. AMG Performance spor koltuklar, ARTICO sentetik deri ve Microcut mikrofiber kaplama ile karakterize edilen tasarımcılar, paspasların üzerine de uygulanan “45 S” logosunu kabartmaya karar verdiler. İç mekanda AMG markalı yan marşpiyeler, alüminyum unsurlar ve sentetik deri döşemeler yer alıyor. Mikrofiber ve deri AMG direksiyon simidi kontrast sarı dikişli.

Mercedes-AMG A45 S Sınırlı Üretim - fotoğraf 4

Mercedes-AMG basın ofisi
Mercedes-AMG A45 S Sınırlı Üretim - fotoğraf 5

Mercedes-AMG basın ofisi
Paketler, motor ve fiyat

A45 S Limited Edition'ı daha da özel kılmak için Stuttgart'ta üç paket sunuluyor:AMG Gece Paketiparlak siyah dış yüzeyleri ve renkli pencereleri ileAMG Gece Paketi II logoların ve ızgaraların Koyu Krom kaplaması veAMG Aerodinamik Paket, ön ve arka sabit kanatta ek aerodinamik eklentiler içerir. AMG A45 S Limited Edition, 0'dan 100 km/saat hıza 3,9 saniyede çıkabilen, 421 HP güce sahip 2,0 litrelik dört silindirli bir motordan güç alıyor. Limited Edition'ın kaç adet üretileceği henüz bilinmiyor ancak bu arada İtalya'da 84.030 euro fiyatla sipariş edilebiliyor.

Mercedes-AMG A45 S Sınırlı Üretim - fotoğraf 3

Mercedes-AMG basın ofisi