Death Stranding Director’s Cut PC Sürümü Fragmanı [Video]

Hasan

Member
Geçtiğimiz yılların en hayli konuşulan oyunlarından bir tanesi Death Stranding‘di. Kojima Productions tarafınca üstlenilen proje, bilhassa de grafikleriyle kendine hayran bırakıyordu. Lakin oyunun genel manada yürümeye odaklanması, Death Stranding’in bir epeyce oyunsever için “yürüyüş-kargo simülasyonu” olarak nitelendirilmesine niye olmuştu.

Kojima Productions, yaklaşık 1 yıl evvel yaptığı bir açıklama ile Death Stranding’in yeni bir sürümünü duyurmuştu. “Death Stranding Director’s Cut” olarak isimlendirilen bu üretim, oyuna kimi eklemeler yapılmasını ve biraz daha genişletilmesini kapsıyordu. 30 Mart’ta çıkacak bu yeni imal için artık bir fragman yayınlandı. Fragman, yeni sürümde bizlere sunulacak bilgileri ortaya koyuyor.

Death Stranding sahipleri uygun fiyatlı yükseltme yapabilecek

Önümüzdeki günlerde resmi olarak çıkış yapacak Death Stranding Director’s Cut; Steam ve Epic Games üzerinden PC için satın alınabilecek. Oyun ayrıyeten PlayStation sahipleri tarafınca da satın alınabilecek. Kojima Productions, Death Stranding’in gelişmiş versiyonuna da sahip olmak isteyen oyuncular için de bir yükseltme paketi sundu. Bu yükseltme paketi kapsamında 10 dolar vermeyi kabul eden Death Stranding sahipleri, oyunlarını Death Stranding Director’s Cut’a yükseltebilecekler. Bu süreçte data kaybı da olmayacak. Oyunu birinci defa alacak olanların ise 40 dolar ödeme yapması gerekecek (Türkiye fiyatı çabucak hemen açıklanmadı).

Death Stranding Director’s Cut sistem ihtiyaçları:

Asgarî sistem ihtiyaçları:

• İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-3470 ya da AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 4 GB ya da AMD Radeon RX 560 4 GB
  • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
Tavsiye edilen sistem ihtiyaçları:

• İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-3770 ya da AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB ya da AMD Radeon RX 590